Ангел и Дорина са победители в Dancing Stars !

Звезди
31852
Източник: Нова нюз
Снимков материал: pixabay.com

Зрителите избраха победителя в Dancing Stars 2013 – Ангел Ковачев . Победата му е безапелационна - 68% от зрителите са гласували именно за него и 32% за Стелла.

Във финалната вечер Ангел изглеждаше тъжен – факт, който и журито забеляза и отбеляза неведнъж.

Самият той също не скри, че се е почувствал обезкуражен. Затова и в първите секунди, след като чу името си, Ангел изглеждаше​ сякаш не може да повярва какво е чул.

За последното им представяне в третото изпитание на Dancing Stars, което трябваше да определи коя двойка – Стелла и Наско или Ангел и Дорина, ще застане на първото място, Галена Великова заяви: „Ти си горещ латино танцьор. Това беше една шампионска салса”.

„Аз съм с теб от самото начало, стискам ви палци от самото начало. Браво”, коментира Калин Сърменов и допълни, че Ангел никога не го е разочаровал и няма да го разочарова и сега.

Илиана Раева пък бе категорична – „Ангел стигна дотук, защото той носи спортния дух”. Тя подчерта, че Ангел е стигнал толкова далеч, защото е истински спортист, който се бори, защото иска да спечели.

Въпреки страхотната миксация между различни видове танци и експлодиращи движения, публиката реши Стелла и Наско да заемат второто място.

Редактор: Ясен Чаушев